Wasze miejsce jest u nas

Miejsce to komfort, który nie każdy ma, ale który można zapewnić każdemu. Nie powinno być ono trudno dostępnym luksusem – a my potrafimy ów dostęp zapewnić innym. Dzielimy się własną przestrzenią z tymi, którzy jej potrzebują. Dzielimy się nie tylko nią, ale i wiedzą, doświadczeniem oraz wykwalifikowanym zespołem. Zapewnia on naszym Klientom, co oczywiste, wygodne magazynowanie różnorodnych towarów, ale też profesjonalny, elastyczny i zaangażowany serwis w szerokim zakresie – kompleksowe usługi magazynowe. Dysponujemy gotowymi, nowoczesnymi, zintegrowanymi rozwiązaniami. Nasze magazyny są dla Was.

Przestrzeń otwarta dla innych

Nie każda firma, zwłaszcza na początku swej biznesowej drogi, może pozwolić sobie na własny magazyn – i na szczęście nie każda musi. Bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu, mając w pamięci problemy, z którymi sami niegdyś się borykaliśmy, ale nauczyliśmy rozwiązywać, dziś otwieramy drogę innym. Oferujemy najrozmaitszym podmiotom wielopoziomową pomoc w zakresie składowania, dzięki której mogą uniknąć wysokich kosztów związanych z budową czy kupnem magazynów i zdobyć tym samym pewną przewagę konkurencyjną. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi – my już otworzyliśmy je dla Was. Znamy się na tym.

Zdejmiemy Wam z głowy problemy

Macie do przechowania różne rodzaje towarów? My znamy różne sposoby na ich składowanie w wysokiej klasy uniwersalnych obiektach. Nie potrzeba Wam własnych budynków, nie potrzeba ludzi do obsługi, nie potrzeba ochrony – nasza ekipa wyręczy Was we wszystkim, skontroluje cały proces, zapewni bezpieczeństwo składowania, fachowo rozwiąże problemy logistyczne, dostarczy wszelkich potrzebnych informacji, a nawet załatwi część formalności. Wszystko to w najwyższym światowym standardzie. Nasza logistyka magazynowa to owoc naszej dogłębnej znajomości tematu. Macie zbyt wiele na głowie? My zdejmiemy z Was ten ciężar.

Jesteście we właściwym miejscu

Nasze magazyny położone są w istotnym, węzłowym punkcie kraju, gdzie spotykają się liczne korytarze transportowe – na styku dróg morskich i lądowych, w bezpośrednim pobliżu tras samochodowych i kolejowych, łączących wybrzeże z całym krajem, a nasz kraj – z zagranicą. Aglomeracja trójmiejska, w której działamy, sama w sobie jest potężnym rynkiem dla wszelkiego rodzaju biznesu. To centrum logistyczne, w którym możemy Wam zapewnić ułatwiony dostęp do rynków lokalnych i globalnych. Wiemy o tym doskonale, bo nasza firma sama od wielu lat korzysta z tego dogodnego położenia w dziedzinach, na polu których działa. Trafiliście tu, gdzie trzeba.

Poznaj szeroki zakres naszych usług